VANNTANK 450L POLYETHYLEN
Produktnummer: TV10097
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
Tank for enkel oppbevaring eller transport av vann.
- Vekt: 35kg
- Dimensjoner: 116cm x 76cm x 73cm
| Drivstofftanker | |
|---|---|
| Tanktype | Transporttank |
| Batteri | Nei |
| Lokk | Nei |
| Drivstofftype | Vann |
| Pumpetype | Ingen |
| Kapasitet | 450 Liter |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 35.0 kg |
| Lengde | 116 cm |
| Bredde | 76 cm |
| Høyde | 73 cm |
| Materiale | Plast |
