TOPPSTAG KAT2/KAT1 M/WALTERSCHEID
Produktnummer: L3649286M91
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
- Kat 2(Ø19mm)
- Med welterscheid
- Lengde: 570mm - 800mm
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 0.0 kg |
| Toppstag | |
|---|---|
| Toppstagtype | Mekanisk |
| Trekkraft | Ingen |
| Traktorende | Ø 25.4mm (Kat 2) |
| Slaglengde | Ikke spesifisert |
| Minimum lengde | Ikke spesifisert |
| Maksimum lengde | Ikke spesifisert |
| Redskapende | Ø 25.4mm (Kat 2) |
| Songe type | Ikke spesifisert |
| Toppstag produkttype | Toppstag |
