SLITESTÅL TELLEFSDAL V-2700HS GML ENDEBØYD
Produktnummer: SL34500507
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
- Lengde 1470 mm
- Høyde 200 mm
- Hull c/c 305 mm
- 16 mm bolt
| Slitestål | |
|---|---|
| Antall bolthull | 5 |
| Hullavstand | 305 mm |
| Kanttype | Glatt / Glatt |
| Hulltype | Firkantet |
| Lengde | 1470 mm |
| Bredde | 200 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 28.0 kg |
| Produkttype | Slitestål |
