SLITESTÅL 915 X 200 X 20 G/G 3FT
Produktnummer: VATE04420
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
- Glatt - Glatt
- Lengde (L): 915mm
- Bredde: 200mm
- Tykkelse: 20mm
- Center-Center bolthull: 305mm
- NB: Bildet er bare en illustrasjon.
| Slitestål | |
|---|---|
| Hullavstand | 305 mm |
| Kanttype | Glatt / Glatt |
| Endebøyd | Nei |
| Lengde | 915 mm |
| Bredde | 200 mm |
| Tykkelse | 20 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 28.0 kg |
| Produkttype | Slitestål |
