SLITESTÅL PERFORERT 915 X 240 X 10 3FT
Produktnummer: SL55428
Universalskjær
- Bredde (mm): 240
- Tykkelse (mm): 11
- Lengde (mm): 915
- Vekt: 11,4kg
| Slitestål | |
|---|---|
| Antall bolthull | 3 |
| Hullavstand | 305 mm |
| Kanttype | Perforert |
| Hulltype | Firkantet |
| Endebøyd | Nei |
| Lengde | 915 mm |
| Bredde | 240 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 12.0 kg |
| Produkttype | Slitestål |
