SLITESTÅL PERFORERT 1220 X 240 X 11 4FT
Produktnummer: SL55418
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
Isriveskjær, perforert s300
- Bredde (mm): 240
- Tykkelse (mm): 11
- Lengde (mm): 1220
- Antall bolthull: 2x5
- Vekt: 14kg
| Slitestål | |
|---|---|
| Antall bolthull | 4 |
| Hullavstand | 305 mm |
| Kanttype | Perforert |
| Hulltype | Firkantet |
| Endebøyd | Nei |
| Lengde | 1220 mm |
| Bredde | 240 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 17.0 kg |
| Produkttype | Slitestål |
