SLITESTÅL 792 X 200 X 12 G/G
Produktnummer: SL55114
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
Universaltskjær. CC=30,5. Hull 18 x 18 mm
- Bredde (mm): 200
- Tykkelse (mm): 12
- Lengde (mm): 792
- a (mm): 91
- Antall bolthull: 2x3
- Vekt: 15kg
| Slitestål | |
|---|---|
| Antall bolthull | 3 |
| Hullavstand | 305 mm |
| Kanttype | Glatt / Glatt |
| Hulltype | Firkantet |
| Endebøyd | Nei |
| Lengde | 792 mm |
| Bredde | 200 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 15.0 kg |
| Produkttype | Slitestål |
