SLITESTÅL 692 X 200 X 12 G/G
Produktnummer: SL55113
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
Universalskjær
- Bredde (mm): 200
- Tykkelse (mm): 10
- Lengde (mm): 692
- a (mm): 41
- Antall bolthull: 2x3
- Vekt: 11kg
| Slitestål | |
|---|---|
| Antall bolthull | 3 |
| Hullavstand | 305 mm |
| Kanttype | Glatt / Glatt |
| Hulltype | Firkantet |
| Endebøyd | Nei |
| Lengde | 692 mm |
| Bredde | 200 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | N/A |
| Vekt | 11.0 kg |
| Produkttype | Slitestål |
