SLITESTÅL 2500 X 200 X 12 G/G 290/305
Produktnummer: VATEV0712
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
- Glatt - Glatt
- Lengde (L): 2500mm
- Bredde: 200mm
- Tykkelse: 12mm
- Center-Center bolthull: 305mm
- Antall bolt-hull: 9
- NB: Bildet er bare en illustrasjon.
| Slitestål | |
|---|---|
| Antall bolthull | 8, 9 |
| Hullavstand | 290, 305 mm |
| Kanttype | Glatt / Glatt |
| Hulltype | Firkantet |
| Endebøyd | Nei |
| Lengde | 2500 mm |
| Bredde | 200 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | SETT |
| Vekt | 46.0 kg |
| Produkttype | Slitestål |
