DIESELTANK 200L M/12V PUMPE OG BATTERI
Produktnummer: TV10733
200 liter dieseltank
- Vekt: 21kg
- Dimensjoner: 80 X 60cm X 59cm
- Med 12 Volt elektrisk pumpe
- Med 13.2V LiFePO batteri og batterilader.
- 4 meter slange
| Drivstofftanker | |
|---|---|
| Tanktype | Transporttank |
| Lokk | Nei |
| Drivstofftype | Diesel |
| Pumpetype | Elektrisk 12 Volt |
| Kapasitet | 200 Liter |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | STK |
| Vekt | 22.0 kg |
| Lengde | 80.0 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Høyde | 59.0 cm |
| Materiale | Plast |
