DEKK DRIV 480/70R34 RADIAL SEHA AGRO10
Produktnummer: ABPE48070R34
Lagerbeholdning:
ekskl. mva.
Kr
inkl. mva.
Miljøavgift:
Miljøavgift er en avgift som kreves inn av staten på varer som er skadelige for miljøet.
Dekk fra den tyrkiske produsenten Seha er kvalitetsdekk til en veldig rimelig pris.
- 380/70 R 34
- Anbefalt felg: W15L X 34
- Bredde: 479mm
- Høyde: 1580mm
- Belastning: 2725kg / 40 km/h
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | N/A |
| Vekt | 100.0 kg |
| Lengde | 158 cm |
| Bredde | 48 cm |
| Høyde | 158 cm |
| Produkttype | Dekk |
| Hjul og kjetting | |
|---|---|
| Dekkdimensjon | 480/70R34 " |
| Felgdiameter | 34 " |
