Til toppen

Uniforest vedklyver

FLERE BILDER

Uniforest produserer vertikale vedkløyvere i størrelser fra 14 til 27tonn. Disse klyveren har 3-punkt feste til traktoren og drives enten ved pto drift fra traktoren, eller ved strøm. Det kan også leveres en variant med kombidrift, altså både pto og strøm. Vedklyverne har innebygd hydraulikkpumpe som gjør at man slipper hydraulikkslanger fra traktoren.

Type TITANIUM1114182327
Kraft (tonn)1013162126
Maks. splittehøyde (mm)

1150

1150115011501150
Sylinderslag (mm)11001100110011001100
Maks diameter virke (mm)600600600800800 
Høyde (i transportposisjon) (mm)18501850185019002000
Høyde (i arbeidsposisjon) (mm)26802713271327802780
Vekt (kg)210360370470510
Oljekvantitet (liter)1520254045 
Anbefalt traktorstørresle (kW/HP)15/2021/2921/2930/4130/41
DelingsbordEkstraEkstraEkstraEkstraEkstra
DelingskryssEkstraEkstraEkstraEkstraEkstra 
UtgiverEkstraEkstraStandardStandardStandard
AutospeedStandardStandardStandardStandardStandard
Pris krysskniv (hardox) (kr.)2 000,-2 000,-2 000,-2 000,-2 000,-
Pris (kr.)21 000,-25 000,-27 500,-33 000,-38 000,-

 

Produktdetaljer