Til toppen

Uniforest tømmerklo (gravemaskiner)

1500Pro
1500Pro
FLERE BILDER

Uniforest tømmerklo til gravemaskiner, tømmerkraner, etc. Dette er en kraftig tømmerklo med universlat feste som kan tilpasses det meste. Vi har også rotatorer i forskjellige typer som passer direkte på feste.
1300 Hardox og 1500 Hardox kan leveres med S40 eller S50 feste til montering direkte på gravemaskin.
Hudraulikkslanger medfølger ikke og må tilpasses hver enkelt maskin.

Type1100 PRO1300 PRO1500 PRO1500PREMIUM
Maks. gripebredde (mm)1100130015001500
Min. gripebredde (mm)50708095
Gripekraft (kN)668595113
Vekt (kg.)7696162220
Lengde (mm.)650730928948
Bredde (mm.)320325410491
Høyde (mm.)430431529620
Anbefalt rotatorGR 30GR30/465GR 465-
Pris9 900,-11 400,-

12 300,-

 
Pris innfestning S-40-3 000,-

3 000,-

 -
Pris innfestning S-50 3 500,-3 500,- -

 

Hydraulisk rotator

Hydraulisk rotorGR 30GR 465
Vekt (kg.)1828,5
Svingkapasitet (tonn)34,5
Pris (kr.)6 000,-6 900,-

 

 

 

 

Produktdetaljer