Til toppen

Betongblander

FLERE BILDER

Gödde betongblandere er ypperlig til anleggsgartnere, etc som ofte har behov for mindre menger med betong. Med denne hydrauliske blandere kan man enekelt koble den på utstyr man allerede har, som traktor eller hjullaster.

betongblandeskuffen monteres på laster, og blir drevet av 2 oljemotorer. Den er produsert i spesialstål og med hardox 400 på utsatte plasser. Den har mekanisk beskyttelsesgitter med sikkerhetsstopp av omrører. Den leveres med ønsket innfestning.

betongblanderGMS 25GMS 50GMS 75GMS 100
Volum (l.)2505007501000
Tippelast (kg.)800180025003000
Total bredde (mm.)1470187023702420
Innvendig bredde (mm.)1200150020002000
Høyde liggende (mm.)7009509501175
Egenvekt (kg.)2507008501250
Hydraulisk trykk (bar)175175200200
Hydraulisk liter606060100